Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.

09 грудня 2014 року в Бучацькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено шкільну виставку – конкурс «Замість ялинки - зимовий букет». З метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічних композицій, подарунків, ялинкових прикрас, виробів декоративно - прикладного мистецтва, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості, відродження традицій у виготовленні народної іграшки, дідухів, різдвяної атрибутики як частки матеріальної і духовної культури народу. У конкурсі взяли участь 2-11 класи в номінаціях «Новорічна композиція», «Український сувенір», «Дідух, різдвяна атрибутика».

Кожен клас запропонував свою невеличку новорічну казку... . Діти підготували не тільки композиції, а також захист до своїх композицій. Хто-вірш, а хто-пісню. За висновком журі, всі композиції відображали святковий настрій та мали новорічне спрямування.

Найкращі роботи були відібрані до загальношкільної композиції «Просимо, щоб ця зима

Нам тепла і миру принесла

Щоб Схід і Захід – усі українці

Співали славу Божій Дитинці»

Кращі роботи разом з загальношкільною композицією були представлені на районний конкурс – виставку, яка відбулася в центрі дитячої та юнацької творчості «Сузір’я».


Галереї "Замість ялинки - зимовий букет"

Кiлькiсть переглядiв: 2330

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.